search Wiedza współpraca wsparcie od 1907

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Księgowych w Polsce podjęło współpracę z Pierwszym Polskim Domem Brokerskim SAGA Brokers Spółka z o.o. – brokerem ubezpieczeniowym, specjalizującym się w obsłudze ubezpieczeń OC w związku z wykonywaniem zawodu.

Wynikiem współpracy jest nowa, rozszerzona oferta ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych wynegocjowana z dwoma zakładami ubezpieczeń: PZU S.A. oraz Uniqa S.A., uwzględniająca m.in. wątpliwości powstałe w związku z rozliczaniem składki zdrowotnej zmienionej przez przepisy Polskiego Ładu a także rozszerzająca zakres ubezpieczenia m.in. wynikający z tytułu różnic kursowych.

               

Zakres oferowanego przez firmę obowiązkowego ubezpieczenia OC dla biur rachunkowych jest zgodny z Rozporządzeniem Ministra Finansów. Można go rozszerzyć o dodatkowe ryzyka, które nie są objęte ubezpieczeniem obowiązkowym, m.in. kadry i płace, klauzulę podatków i tzw. „małej księgowości” (KPiR i ewidencje podatkowe).

Informujemy, że na stronach internetowych sagabrokers.pl mogą Państwo w łatwy i szybki sposób kupić online wszystkie ubezpieczenia OC niezbędne dla biura rachunkowego. Aby złożyć wniosek o ubezpieczenie, należy zalogować się na platformie internetowej sagabrokers.pl, podając swój login w systemie (adres e-mail) oraz ustalone przy rejestracji hasło.

 

 

 

ul. Kwiatkowskiego 70
26-604 Radom

tel. 48 365 07 34

biuro@radom.skwp.pl

97 1160 2202 0000 0000 6250 4500